Учаскелік терапевт дәрігерлердің жұмыс кестесі
Учаске № | Дәрігерлердің ТАӘ | Дүйсенбі | Сейсенбі | Сәрсенбі | Бейсенбі | Жұма |
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Жасұлан Мәди Майданұлы |
Вызов на дом | Вызов на дом | Вызов на дом | Вызов на дом | Вызов на дом |
2 |
Тоғай Мөлдір Мәдиярқызы |
9:00-12:00 Д 12:15-16:40 В |
9:00-12:00 Д
12:15-16:40 В |
9:00-12:00 Д 12:15-16:40 В |
9:00-12:00 Д 12:15-16:40 В |
9:00-12:00 Д 12:15-16:40 В |
3 |
Сарсембекова Альмира Тахировна |
8:00-11:00 Д 11:15-15:40 В |
8:00-11:00 Д 11:15-15:40 В |
8:00-11:00 Д 11:15-15:40 В |
8:00-11:00 Д 11:15-15:40 В |
8:00-11:00 Д 11:15-15:40 В |
4 |
Молдахмет Гульзада Буркутовна |
8:30-11:00 Д 11:15-16:00 В |
8:30-11:00 Д 11:15-16:00 В |
8:30-11:00 Д 11:15-16:00 В |
8:30-11:00 Д 11:15-16:00 В |
8:30-11:00 Д 11:15-16:00 В |
5 |
|
14:00-19:00 |
08:00-13:00 | 14:00-19:00 |
8:00-12:00 |
Д |
6 | Абилькин Жангельды Болатович |
9:00-11:00 Д 11:00-13:00 В |
9:00-11:00 Д 11:00-13:00 В |
9:00-11:00 Д 11:00-13:00 В |
9:00-11:00 Д 11:00-13:00 В |
9:00-11:00 Д 11:00-13:00 В |
7 |
Жаукенова Валентина Петровна |
08:00-13:00 | 13:00-18:00 | 08:00-13:00 |
Д |
08:00-13:00 |
8 |
|
14:00-19:00 | 08:00-13:00 | 14:00-19:000 |
08:00-12:00 |
Д |
9 |
|
08:00-13:00 | 14:00-19:00 | Д | 14:00-18:00 |
08:00-13:00 |
11 | Казтаева Раушан Мажиткызы | 13:00-18:00 |
08:00-13:00 |
15:00-20:00 | Д | 14:00-19:00 |
12 |
Кушаев Давран Улмасович |
09:00-14:00 | Д |
08:00-13:00 |
14:00-18:00 | 08:00-13:00 |
13 |
Молдагулов Ануар Алдабергенович |
08:30-13:30 | 14:00-19:00 | Д | 14:00-18:00 |
09:00-14:00 |
14 |
Исмурзина Алина Иршатовна |
14:00-19:00 | 08:30-13:30 | Д |
08:30-12:00 |
14:00-19:00 |
15 | Лепегова Ирина Александровна | 08:00-13:00 | Д | 09:00-14:00 |
13:00-17:00 |
08:00-13:00 |
17 |
Имбаева Фирая Гумаровна |
14:00-19:00 | Д | 14:00-19:00 | 08:00-12:00 |
14:00-19:00 |
18 |
|
15:00-20:00 | 08:00-13:00 | Д |
08:00-12:00 |
13:00-18:00 |
19 |
|
09:00-11:00 Д 11:00-13:00 В |
09:00-11:00 Д 11:00-13:00 В |
09:00-11:00 Д 11:00-13:00 В |
09:00-10:30 Д 10:30-12:00 В |
09:00-11:00 Д 11:00-13:00.В |
20 |
Куанбекова Ирина Викторовна |
13:30-15:30 Д 15:30-17:30 В |
13:30-15:30 Д 15:30-17:30 В |
08:30-10:30 Д 10:30-12:30 В |
08:30-10:00 Д 10:00-11:30 В |
13:30-15:30 Д 15:30-17:30 В |
21 |
Соколовская Ксения Николаевна |
13:30-15:30 Д 15:30-17:30 В |
13:30-15:30 Д 15:30-17:30 В |
8:30-10:30 Д 10:30-12:30 В |
8:30-10:00 В 10:00-11:30 Д |
8:30-10:30 Д 10:30-12:30 В |
22 | Файзрахманов Данияр Равильевич |
13:30-15:30 Д 15:30-17:30 В |
8:30-10:30 Д 10:30-12:30 В |
8:30-10:30 Д 10:30-12:30 В |
14:30-15:30 В 15:30-17:30 Д |
8:30-10:30 Д 10:30-12:30 В |
23 |
Баянова Арина Олеговна |
8:30-10:30 Д 10:30-12:30 В |
13:30-15:30 В 15:30-17:30 Д |
8:30-10:30 Д 10:30-12:30 В |
8:30-10:00 Д 10:00-11:30 В |
13:30-15:30 Д 15:30-17:30 В |
30 |
Кусумбаева Сания Сериковна |
09:00-11:00 Д 11:00-13:00 В |
09:00-11:00 В 11:00-13:00 Д |
09:00-11:00 Д 11:00-13:00 В |
09:00-11:00 Д 11:00-13:00 В |
09:00-11:00 Д 11:00-13:00 В |
35 |
|
9:00-11:00 Д 11:00-13:00 В |
09:00-11:00 Д 11:00-13:00 В |
09:00-11:00 Д 11:00-13:00 В |
9:00-10:30 Д 10:30-12:00 В |
09:00-11:00 Д 11:00-13:00 В |
36 |
Кусумбаева Сания Сериковна |
8:30-10:30 Д 10:30-12:30 В |
08:30-10:00 Д 10:00-11:30 В |
13:30-15:30 Д 15:30-17:30 В |
13:30-15:30 Д 15:30-17:30 В |
13:30-15:30 Д 15:30-17:30 В |
37 |
|
14:00-19:00 |
Д | 14:00-19:00 | 09:00-14:00 | 15:00-20:00 |
38 |
Соколовская Ксения Николаевна |
13:30-15:30 Д 15:30-17:30 В |
8:30-10:30 Д 10:30-12:30 В |
13:30-15:30 Д 15:30-17:30 В |
14:00-15:30 Д 15:30-17:30 В |
8:30-10:30 В 10:30-12:30 Д |
39 |
|
14:00-19:00 |
08:00-13:00 |
Д |
08:00-12:00 |
14:00-19:00 |
40 |
Файзрахманов Данияр Равильевич |
8:30-10:30 Д 10:30-12:30 В |
13:30-15:30 В 15:30-17:30 Д |
13:30-15:30 В 15:30-17:30 Д |
14:00-15:30 В 15:30-17:30 Д |
08:30-10:30 Д 10:30-12:30 В |
41 |
Баянова Арина Олеговна |
8:30-10:30 Д 10:30-12:30 В |
8:30-10:30 В 10:30-12:30 Д |
13:30-15:30 Д 15:30-17:30 В |
14:00-15:30 Д 15:30-17:00 В |
08:30-10:30 Д 10:30-12:30 В |
43 |
Бресь Денис Анатольевич | 08:00-13:00 | 15:00-20:00 | 08:00-13:00 | 14:00-18:00 | Д |
44 |
Жасұлан Мәди Майданұлы |
Вызов на дом |
Вызов на дом |
Вызов на дом |
Вызов на дом |
Вызов на дом |
45 | Молдахмет Гульзада Буркутовна |
8:30-11:00 Д 11:15-16:00 В |
8:30-11:00 Д 11:15-16:00 В |
8:30-11:00 Д 11:15-16:00 В |
8:30-11:00 Д 11:15-16:00 В |
8:30-11:00 Д 11:15-16:00 В |
46 |
Сарсембекова Альмира Тахировна |
8:00-11:00 Д 11:15-15:40 В |
8:00-11:00 Д 11:15-15:40 В |
8:00-11:00 Д 11:15-15:40 В |
8:00-11:00 Д 11:15-15:40 В |
8:00-11:00 Д 11:15-15:40 В |
47 | Тоғай Мөлдір Мәдиярқызы |
9:00-12:00 Д 12:15-16:40 В |
9:00-12:00 Д 12:15-16:40 В |
9:00-12:00 Д 12:15-16:40 В |
9:00-12:00 Д 12:15-16:40 В |
9:00-12:00 Д 12:15-16:40 В |
Бейінді мамандардың жұмыс кестесі
Лауазым | Дәрігерлердің ТАӘ | Дүйсенбі | Сейсенбі | Сәрсенбі | Бейсенбі | Жұма |
---|---|---|---|---|---|---|
Кардиолог |
Бекузарова Татьяна Руслановна |
8:00-15:00 |
8:00-15:00 |
8:00-15:00 | 8:00-15:00 | 8:00-15:00 |
Кардиолог | Сартина Валентина Николаевна | 8:00-15:00 | 8:00-15:00 |
8:00-15:00 |
8:00-15:00 | 8:00-15:00 |
Невропатолог | Короткевич Геннадий Васильевич |
8:00-12:00 |
8:00-12:00 |
мед.осмотр |
вызов |
8:00-12:00 |
Невропатолог | Орлова Елена Геннадьевна | 12:00-15:00 | 12:00-15:00 | 12:00-15:00 | 12:00-15:00 | 12:00-15:00 |
Невропатолог |
Кирьякова Галина Михайловна |
8:00-13:00 | 8:00-13:00 | 8:00-13:00 | 8:00-13:00 | 8:00-13:00 |
Отоларинголог | Ермек Әсет Қанатұлы |
8:30-14:00 |
8:30-14:00 |
8:30-14:00 |
8:30-14:00 |
8:30-12:00 |
Оториноларинголог |
Бейсекеев Байжан Рахимжанович |
14:00-18:00 |
14:00-18:00 |
14:00-18:00 |
14:00-18:00 |
8:30-12:00 |
Офтальмолог | Дячишина Елена Федоровна | 8:00-12:00 | 8:00-12:00 | 8:00-12:00 | Д | 8:00-12:00 |
Офтальмолог | Уальбекова Бахыт Тулегеновна | 8:30-10:00 |
|
8:30-10:00 |
|
8:30-10:00 |
Офтальмолог | Кожушко Татьяна Геннадьевна |
10:00-17:00 |
8:30-15:00 |
10:00-17:00 |
8:30-15:00 |
10:00-17:00 |
Ревматолог | Мурзабаева Мадина Далбаевна | 14:00-18:00 | 14:00-18:00 | 14:00-18:00 |
14:00-18:00 |
Д |
Травматолог | Ефремов Алексей Николаевич | 8:30-16:30 | 8:30-16:30 | 8:30-16:30 | 8:30-16:30 | 8:00-13:00 |
Хирург | Кряжев Олег Юрьевич | 8:00-12:00 |
8:00-12:00 |
вызов |
8:00-12:00 |
8:00-12:00 |
Хирург |
Антипин Егор Леонидович |
13:00-19:00 |
операционный день |
13:00-19:00 |
13:00-14:00 |
13:00-19:00 |
Хирург |
Бугрова Татьяна Геннадьевна |
9:00-16:00 |
9:00-16:00 |
9:00-16:00 |
операционный день |
9:00-16:00 |
Эндокринолог |
Батрова Зарина Рашидовна |
8:00-15:00 | 8:00-15:00 |
8:00-15:00 |
8:00-15:00 |
8:00-15:00 |
Маммолог | Павлухин Алексей Андреевич | 9:00-12:00 | 10:00-12:00 | 9:00-12:00 | 9:00-12:00 | 9:00-12:00 |
Эндоскопист |
Ажигова Лейла Хамитовна |
8:00-15:00 |
8:00-15:00 |
8:00-15:00 |
8:00-15:00 |
8:00-15:00 |
Врач функциональной диагностики |
Ветрова Анжела Мурадовна |
10:30-12:00 |
10:30-12:00 |
10:30-12:00 |
10:30-12:00 |
10:30-12:00 |
Нефролог |
Гмызина Лилия Владимировна |
- |
12:30-13:30 |
- |
12:30-14:30 |
- |
Рентгенолог |
Лесник Нина Сергеевна |
8:00-13:30 |
8:00-13:30 |
8:00-13:30 |
8:00-13:30 |
8:00-13:30 |
Әйелдер консультациясы дәрігерлерінің жұмыс кестесі
Лауазым | Дәрігерлердің ТАӘ | Учаске № | Дүйсенбі | Сейсенбі | Сәрсенбі | Бейсенбі | Жұма |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Акушер-гинеколог | Мушта Александр Николаевич | 1 | 14:00-20:00 | 8:00-14:00 | 14:00-20:00 | 8:00-14:00 | 14:00-20:00 |
Акушер-гинеколог |
Рауш Виктория Игоревна |
2 | 14:00-17:00 | 11:00-14:00 | 14:00-17:00 | 11:00-14:00 | 14:00-17:00 |
Акушер-гинеколог | Иванова Нэлли Анатольевна | 3 | 8:00-14:00 | 14:00-20:00 | 8:00-14:00 | 14:00-20:00 | 8:00-14:00 |
Акушер-гинеколог |
Мячкина Лариса Александровна |
4 | 8:00-14:00 | 14:00-20:00 | 8:00-14:00 | 14:00-20:00 | 8:00-14:00 |
Акушер-гинеколог |
Чупрасова Лариса Валерьевна |
5 | 14:00-20:00 | 8:00-14:00 | 14:00-20:00 | 8:00-14:00 | 14:00-20:00 |
Акушер-гинеколог | Тимофеева Марина Валерьевна |
каб.ПШМ |
8:00-15:00 | 8:00-15:00 | 8:00-15:00 | 8:00-15:00 | 8:00-15:00 |
Акушер-гинеколог |
Игиликова Гаухар Тасбулатовна |
- |
8:00-12:00 |
17:00-20:00 |
8:00-12:00 |
17:00-20:00 |
8:00-12:00 |
Учаскелік педиатр дәрігерлердің жұмыс кестесі
Учаске № | Дәрігерлердің ТАӘ | Дүйсенбі | Сейсенбі | Сәрсенбі | Бейсенбі | Жұма | № КАБ. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24 |
|
8.00-12.00 | 10.00-14.00 | 08.00-12.00 | 16.00-20.00 | 13.00-17.00 | 215 |
26 | Воронова Ольга Владимировна | 13.00-17.00 | 08.00-12.00 | 14.00-18.00 | 13.00-17.00 | 08.30-12.30 | 214 |
27 |
|
14.00-18.00 | 08.30-12.30 | 16.00-20.00 | 13.30-17.30 | 08.30-12.30 | 211 |
29 | Квитка Елена Петровна | 16.00-20.00 | 08.00-12.00 | 14.00-18.00 | 14.00-18.00 | 8.00-12.00 | 212 |
31 |
|
08.30-12.30 |
13.30-17.30 |
10.00-14.00 |
08.30-12.30 |
13.00-17.00 |
213 |
32 |
|
08.00-12.00 | 14.00-18.00 | 08.30-12.30 | 08.30-12.30 | 16.00-20.00 | 212 |
33 |
|
08.00-12.00 | 16.00-20.00 | 08.00-12.00 | 08.00-12.00 | 13.00-17.00 | 214 |
МК бөлімшесінің жұмыс кестесі (Балалар бөлімшесі)
Лауазым | Дәрігерлердің ТАӘ | Дүйсенбі | Сейсенбі | Сәрсенбі | Бейсенбі | Жұма |
---|---|---|---|---|---|---|
Хирург | Кулёмина Анна Михайловна |
08.00-15.38 |
08.00-15.38 |
Проф.день |
08.00-15.38 | 08.00-15.38 |
Отоларинголог |
Клярберг Елена Владимировна |
08.00-15.38 |
08.00-15.38 |
Проф.день |
08.00-15.38 |
08.00-15.38 |
Окулист | Волкова Наталья Ивановна | 08.00-15.38 | 08.00-15.38 |
Проф.день |
08.00-15.38 | 08.00-15.38 |
Эндокринолог |
Мерленова Индира Аллабергеновна |
13.00-17.00 |
08.30-12.30 |
09.00-13.00 |
08.30-12.30 |
09.00-13.00 |
Рентген кабинет |
Фарбитнык Тамара Алексеевна (рентген лаборант) |
08.00-14.00 | 08.00-14.00 | 08.00-14.00 | 08.00-14.00 | 08.00-14.00 |
УЗИ | Гершунов Анатолий Александрович | 08.10-14.00 | 08.10-14.00 | 08.10-14.00 | 08.10-14.00 | 08.10-14.00 |
Ортопед |
Төленбек Асылжан Төленбекұлы |
- | 17.30-20.00 | - |
17.30-20.00 |
17.30-20.00 |
Ортопед |
Нургалиев Чингиз маратович |
16:00-18:00 |
- |
16.00-18.00 |
- |
- |
Нефролог |
Шумакова Ольга Константиновна |
9.00-12.00 | 13.00-17.00 | - | 13.00-17.00 | 13.00-15.00 |
Фельдшер КРР * | Есетова Светлана Сейтахметовна | 08.00-15.00 | 08.00-18.00 | 8.00-11.00 | 8.00-18.00 | 08.00-15.40 |
Ресурсный центр по обучению приготовления детского прикорма |
Есетова Светлана Сейтахметовна |
- |
10.00-11.00 |
- | - | - |
Логопед |
Виникова Светлана Валентиновна |
10.00-13.36 |
14:00-17:36 |
10.00-13.36 |
14:00-17:36 |
10.00-13.36 |
Психолог |
Шаймерденова Аида Алмасовна |
09:00-15:00 повторный |
09:00-15:00 |
09:00-15:00 повторный |
09:00-15:00 |
09:00-15:00 повторный |
Фтизиатр |
Зайченко Ольга Викторовна |
08.30-15.00 |
08.30-15.00 |
Проф.день |
08.30-15.00 |
08.30-15.00 |
Прививочный кабинет |
Братусь Людмила Егоровна |
08.00-18.00 | 08.00-18.00 | Проф.день | 08.00-18.00 | 08.00-18.00 |
Фильтр |
Аленкин Алексей юрьевич |
08.00-18.00 | 08.00-18.00 | 08.00-18.00 | 08.00-18.00 | 08.00-18.00 |
Процедурный кабинет | Нурпиисова Дарьяш Мукушевна |
Забор крови 08.00-09.00 Манипуляции до 17:00 |
Забор крови 08.00-09.00 Манипуляции до 17:00 |
Забор крови 8.00-09.00 Манипуляции до 17:00 |
Забор крови 8.00-09.00 Манипуляции до 17:00 |
Забор крови 8.00-09.00 Манипуляции до 17:00 |